Potrebujete poradiť ?

Dnešná doba priniesla na trh širokú škálu kancelárskej a výpočtovej techniky. Správny výber pri kúpe predurčuje ďalšie náklady spojené s prevádzkou a údržbou zariadení.

Radi Vám poradíme pri výbere vhodného zariadenia z hľadiska hospodárnosti, prevádzky a výdrže. Výber vhodného zariadenia len podľa ceny nie je žiaľ vždy to najlepšie rozhodnutie. Najlacnejšie zariadenia majú spravidla drahý spotrebný materiál a krátku životnosť.

Našim cieľom je nájsť pre zákazníka optimálne riešenie so správnym pomerom cena/výkon/životnosť.
Naším benefitom sú viac ako 23 ročné obchodné a servisné skúsenosti v oblasti kancelárskej techniky.


 

Pýtate sa

Koľko strán dokážem vytlačiť s atramentovou alebo laserovou náplňou?

  • Ak chcete ušetriť, myslite na to čo tlačíte. Niekedy stačí zmeniť typ písma a Vaše náklady na tlač sa znížia. Kapacita jednotlivých náplní (atramentových alebo laserových) je rôzna. Líši sa daným typom tonera. Existuje niekoľko typov náplní so štandardnou kapacitou a tiež tzv. „XL“ kapacitou. Kapacita sa určuje v množstve strán, ktoré toner alebo atramentová náplň dokáže vytlačiť. Za štandard sa považuje 5%-né pokrytie strany. V tomto dokumente si môžete pozrieť porovnanie pokrytia bežného kancelárskeho papiera A4.
  • O výhodách a nevýhodách týchto dvoch technológií volajte náš servis, radi Vám poradíme, aby ste kúpili pre Vás to správne zariadenie.

110771-glowing-green-neon-icon-alphanumeric-question-mark1-ps

laservsatramnet

Kedy kúpiť atramentovú tlačiareň a kedy laserovú?

  • Pre domáce prostredie, potrebe farebnej tlače a množstve niekoľko strán do týždňa je vhodná atramentová tlačiareň.
  • Pre domáce a kancelárske prostredie, pre rýchlejšiu tlač a nižšie náklady na vytlačené materiály voľte laserové zariadenia.

Ktorá tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie je najekonomickejšie?

  • Momentálne je to v triede kancelárskych zariadení multifunkčné zariadenie Konica Minolta bizhub 185, za jeden list papiera zaplatíte iba 0.004€ /0.12 SK/. Ak sa napriek tomu neviete rozhodnúť alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme.

185